قیمت دنده آسانسور چقدر است؟

قیمت دنده آسانسور

قیمت دنده آسانسور به چه عواملی بستگی دارد و چه فاکتور هایی می تواند بر افزایش یا کاهش قیمت آن موثر باشد؟

در مطالب قبل شما را با ریخته گری دنده برنجی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص قیمت دنده آسانسور اطلاعات بیشتری به دست آورید.

قیمت دنده آسانسور

قیمت چرخ دنده آسانسور بسته به عوامل مختلفی می تواند بسیار متفاوت باشد:

نوع آسانسور: دو نوع آسانسور اصلی وجود دارد – هیدرولیک و کششی. آسانسورهای کششی از جعبه دنده استفاده می کنند و می توانند برای اجزای دنده خاص گران تر باشند.

دنده خاص: چرخ دنده آسانسور طیفی از قطعات مانند ماشین های کششی، گیربکس ها، درب های آسانسور و وسایل ایمنی را در بر می گیرد. هر کدام محدوده قیمتی خاص خود را دارند.

نام تجاری و کیفیت: تولید کنندگان مختلف قطعات آسانسور کیفیت ها و عملکردهای متفاوتی را ارائه می دهند که بر قیمت تأثیر می گذارد.

تعداد: خرید عمده اغلب منجر به تخفیف می شود.

در اینجا یک محدوده قیمت تقریبی وجود دارد تا به شما ایده بدهد:

قطعات تعویض جداگانه: قیمت ها می تواند از 70 دلار برای وسایل ایمنی مانند چرخ دنده های ایمنی فوری تا 5300 دلار برای ماشین های کششی سنگین متغیر باشد.

گیربکس آسانسور کششی: 2000 دلار و بالاتر

قیمت دنده آسانسورتعویض کامل چرخ دنده (آسانسور کششی): حرفه ای ها پیشنهاد می کنند برای پروژه خاص قیمت گذاری کنند، اما ارقام بالپارک 25000 تا 38000 دلار را برای نصب یک آسانسور کششی دنده جدید پیشنهاد می کنند که احتمالاً شامل دنده و نیروی کار می شود .

بهترین اقدام:

دنده خاصی را که نیاز دارید شناسایی کنید: نوع آسانسور (هیدرولیک یا کششی) و جزء دنده خاص مورد نظر (گیربکس، موتور در و غیره) را باریک کنید.

با تامین کنندگان قطعات آسانسور یا شرکت های تعمیر و نگهداری آسانسور تماس بگیرید: آنها می توانند دقیق ترین قیمت ها را بر اساس نیازهای خاص شما ارائه دهند

با توجه به متغیرهای زیاد، ارائه تخمین دقیق تری بدون جزئیات اضافی دشوار است. بهترین اقدام این است که برای دریافت قیمت با شرکت های تعمیر و نگهداری آسانسور یا تامین کنندگان قطعات آسانسور تماس بگیرید.

آنها می توانند از شما سؤالات خاصی در مورد نیازهای شما بپرسند و قیمت دقیق تری را بر اساس نوع آسانسور، تجهیزات مورد نیاز و موقعیت مکانی شما ارائه دهند.

نوسازی آسانسور، که گاهی اوقات جایگزینی تجهیزات آسانسور نامیده می شود، به ارتقاء جامع تجهیزات مکانیکی کلیدی آسانسور اشاره دارد. معمولاً این به معنای نصب یا بهسازی تجهیزات جدید در سراسر آسانسور است. آسانسورها را می توان بدون تغییر ظاهرشان مدرن کرد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
ریخته گری دنده برنجی چگونه است؟

چرا نوسازی آسانسور مهم است؟

نوسازی آسانسور برای اطمینان از ایمنی مسافران بسیار مهم است. از جمله، نوسازی آسانسورها آنها را سریعتر، کارآمدتر کرده و به آنها اجازه می دهد تا با فناوری مدرن ادغام شوند. این امر به ویژه برای سیستم های اتوماسیون ساختمان “هوشمند” مهم است. نوسازی نیز یک راه عالی برای دادن ظاهری جدید به آسانسور است.

هر چند وقت یکبار آسانسورها نیاز به نوسازی دارند؟

طول عمر توصیه شده آسانسورهای تجاری تحت تأثیر چندین متغیر است. چه کسی آسانسور را ساخته است؟ چگونه نگهداری می شود؟ چقدر استفاده شده؟ شرایط کار چگونه است؟ به عنوان یک قاعده کلی، عمر مفید آسانسورهای تجاری حدود 20 سال است. با این حال، برخی از آسانسورها بیش از 50 سال عمر می کنند، در حالی که برخی دیگر تنها پس از 10 سال به نوسازی نیاز دارند.

آیا زمان نوسازی آسانسور فرا رسیده است؟

در حالی که آسانسورهای کارآمد اغلب بدیهی تلقی می شوند، همه سریعاً در مورد آسانسور کند یا خراب نظر می دهند. اگر آسانسور شما مکررا خراب می شود، زمان انتظار طولانی دارد یا قدیمی به نظر می رسد، ممکن است زمان مدرن سازی فرا رسیده باشد. بهترین راه برای اینکه بفهمید آسانسور شما نیاز به نوسازی دارد یا خیر، تماس با یک متخصص صنعت است. با مشاوره با شرکتی که بازرسی سالانه آسانسور را انجام می دهد، شروع کنید. نوسازی آسانسور پرهزینه است، بنابراین قبل از انتخاب فروشنده، چندین پیشنهاد را برای پروژه خود در نظر بگیرید.

هزینه داخلی کابین آسانسور

کابین آسانسور تنها بخشی است که مستاجران شما و مهمانان آنها می توانند ببینند. هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که از یک لابی جدید و زیبا خارج شوید و وارد یک آسانسور 30 ​​ساله شوید.

تاکسی جدید ارزان نمی شود. حدود 15 درصد از بودجه نوسازی آسانسور ممکن است صرف ارتقاء کابین آسانسور شود. این عمدتا به این دلیل است که مواد مورد استفاده باید نه تنها بادوام بلکه جذاب نیز باشند. نوع ماده مورد استفاده باید بتواند در برابر سوء استفاده و جابجایی مداوم مقاومت کند.

به‌ روزرسانی کابین آسانسور معمولاً برای نوسازی آسانسور الزامی نیست، و اگر کاهش هزینه هدف اصلی شما باشد، می‌توانید ارتقاء کابین را به طور کامل از تلاش‌های نوسازی حذف کنید.

استراتژی های کاهش هزینه عدم ارتقاء کابین آسانسور واضح ترین راه برای کاهش هزینه ها است. با این حال، هنوز فرصت هایی برای نصب فضای داخلی کابین آسانسور وجود دارد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید دنده آسانسور در سال 1401

در حالی که فضای داخلی کابین آسانسورهای سفارشی به مواد گران قیمت نیاز دارد و نصب آن به زمان بیشتری نیاز دارد (هزینه نیروی کار بالا)، برخی از شرکت های داخلی کابین آسانسور وجود دارند که کیت های داخلی آسانسور پیش ساخته استاندارد را ارائه می دهند. بسته های استاندارد به کاهش هزینه های مواد و زمان نصب (هزینه کمتر نیروی کار) کمک می کند.

هزینه های نوسازی آسانسور هیدرولیک

آسانسورهای هیدرولیک معمولاً برای انتقال افراد و کالاها به 9 طبقه یا کمتر استفاده می شود. سیستم های آسانسور هیدرولیک سنتی از پیستون/جک های هیدرولیک برای بالا بردن آسانسور استفاده می کنند. برای کاهش هزینه ها می توان اجزای اصلی آسانسور هیدرولیک را حفظ کرد. استراتژی ‌های کاهش هزینه فهرست را با یک حرفه‌ ای بررسی کنید، اما اگر بتوانید در فضای داخلی کابین آسانسور صرفه‌جویی کنید، کنترل‌ها را ارتقا دهید و برخی از اجزای فهرست ‌شده در زیر را حفظ کنید، می ‌توانید در هزینه‌های زیادی صرفه ‌جویی کنید. را

چک لیست نوسازی آسانسور:

در اینجا یک چک لیست سریع از مواردی است که باید هنگام نوسازی آسانسور هیدرولیک خود در نظر بگیرید:

نیروگاه – توانایی یک نیروگاه موجود برای کنترل طیف وسیعی از فشارهای عملیاتی را آزمایش می کند. این به شما اطلاع می دهد که آیا واحد برق نیاز به به روز رسانی دارد.

شیر – اگرچه کالای گران قیمتی نیست، ممکن است اخیراً جایگزین یا ارتقا یافته باشد. را

سیلندرها – سیلندرها می توانند چندین دهه دوام بیاورند. اگر بتوانید چیزی را که دارید نگه دارید، می توانید در هزینه های مدرن سازی صرفه جویی زیادی کنید. تعویض سیلندرهای هیدرولیک یک مورد گران قیمت است.

کنترلر گیت – به عنوان سرمایه گذاری در قابلیت اطمینان، ممکن است کنترل کننده گیت اخیراً ارتقا یافته باشد.

هزینه های نوسازی آسانسور کششی

آسانسورهای کششی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و سپس برای بهبود عملکرد و افزایش ایمنی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. خواه دنده ای باشد یا نه، کل بدنه آسانسور باید بازرسی، تمیز و در صورت نیاز به روز شود. مانند هیدرولیک، هزینه نوسازی آسانسور کششی معمولاً به تعداد آسانسورهایی که نیاز به تعویض دارند خلاصه می شود. استراتژی های کاهش هزینه لیست را با یک حرفه ای بررسی کنید، اما اگر بتوانید فضای داخلی کابین آسانسور را ذخیره کنید، کنترل ها را ارتقا دهید و بالابر را حفظ کنید، می توانید در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید.

چک لیست نوسازی آسانسور:

در اینجا یک چک لیست سریع از مواردی است که باید هنگام نوسازی آسانسور کششی خود در نظر بگیرید:

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید دنده های فسفر برنزی در سال 1401

ماشین های کششی

به طور معمول بالابرها را می توان مستقیماً بازسازی کرد. این ماشین ها بسیار قوی هستند و برای چندین دهه دوام خواهند داشت.

هر یک از موارد بازسازی شده را بررسی کنید:

چرخش و سوئیچینگ پایین

نگهدارنده برس را تعویض کنید

کویل های تست و برش

بلبرینگ را تعویض کنید

تمیز کردن، آب بندی مجدد، باز کردن و تنظیم ترمزها

موتورهای بالابر

در آسانسورهای دنده ای یا درام، یک نوسازی آسانسور معمولی ارتقاء به یک موتور AC مدرن و یک درایو AC جدید است.

مجموعه موتور ژنراتور

این ژنراتورها در آسانسورهای مدرن وجود ندارند، اما قبل از دهه 1980 رایج بودند. معمولاً آنها باید تمیز شوند و برس ها تعویض شوند.

بافرها

بافرهای آسانسور برای کند کردن نشت روغن سایش یا جهش می کنند. با این حال، اگر در شرایط خوبی باشند، می توان آنها را نگه داشت. را

به کفش ها و وسایل ایمنی توجه کنید

هر دوی آنها می توانند ارتقا و به روز شوند تا آسانسور به طور ایمن و روان کار کند.

اجزای ترمز

این واحدها معمولاً فقط با کسری از هزینه تعویض نیاز به نوسازی و به روز رسانی دارند.

ترمز طناب

یک وسیله ایمنی نسبتاً مدرن که اکنون در برخی مناطق مورد نیاز است.

زنجیر دستگاه

این بخش خاص از آسانسور دارای قطعات متحرک کمی است، اما نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. اغلب، این قسمت از آسانسور را می توان به جای تعویض نگه داشت.

محدود کننده سرعت

این وسیله ایمنی باید به طور منظم بررسی و نگهداری شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید با کد مطابقت دارد.

وزن، قاب و بالشتک

نگهداری همه اینها ساده است و معمولاً نیازی به تعویض ندارند.

کنترلر دروازه

به عنوان سرمایه گذاری در قابلیت اطمینان، کنترل کننده گیت ممکن است اخیراً ارتقا یافته باشد. همه اینها را می توان نگه داشت.

هزینه های صدور مجوز و بازرسی

برخی از هزینه های اجتناب ناپذیر نوسازی آسانسور و پله برقی مجوز و بازرسی است. مهم نیست که چقدر نیاز به ارتقا دارید، مجوزها و بازرسی لازم است.

با استفاده از یک شرکت معتبر برای انجام کار، می توان فرآیند را ساده کرد زیرا بازرسان ساختمان با کار آنها آشنا هستند. با این حال، اینها هزینه هایی است که باید با هر نوسازی در نظر گرفت.

برای اطلاع از قیمت دنده آسانسور با کارشناسان ما با شماره 09123766939 نماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =

خانه درباره ماتماس
09123766939