ریخته گری زندیه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خدمات ریخته گری

آیا خدمات ریخته گری زندیه را می شناسید؟ چه فاکتور هایی در انتخاب یک مجموعه برای ریخته گری اهمیت دارد؟

در مطالب قبلی شما را با برترین خدمات ریخته گری زندیه آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید.

ریخته گری زندیه

در ریخته گری زندیه، ما بسیار افتخار هستیم که بخش بزرگی از مهندسان ما برای سال ها برای کسب و کار مشغول به کار بوده اند در ابتدا آموزش خود را با ما آغاز کرده اند! بنابراین، آنها دارای تجربه فراوانی هستند، از طریق سالها کار در ریخته گری و مهارت های خود را به دست آوردند.

  • امکانات و نگهداری

توجه به امکانات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آیا شرکت در هنگام نیاز به ماشین آلات جدید سرمایه گذاری کرده است؟

آیا دستگاه هایی که در ریخته گری مورد استفاده قرار می گیرد به طور منظم و درست کار می کنند؟ نگهداری درست برای جلوگیری از پوسیده شدن و آسیب های احتمالی مهم است.

آیا تجهیزات باید کالیبراسیون شود و اگر چنین باشد، این کار به طور معمول انجام می شود؟

مهمتر از همه، پیدا کردن این که آیا تمام کارهای ریخته گری آلومینیوم بر روی سایت انجام می شود یا اینکه آیا برخی از کارها به یک فروشنده دیگر وابسته است.

  • کنترل کیفیت و اعتباربخشی

کنترل کیفیت نکته بسیار مهمی در ریخته گری سندینگ آلومینیومی است، بنابراین برای پیدا کردن اینکه چگونه عرضه کننده آینده نگر شما این کار را مدیریت می کند، حیاتی است. آیا یک مدیر یا تیم اختصاصی سایت دارند؟ کنترل کیفیت چگونه به روز مدیریت می شود؟

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
تاریخچه ریخته گری دنده برنجی

بسیاری از کسب و کارها، به ویژه کسانی که بخش های بحرانی ایمنی را تولید می کنند، همچنین به دنبال تامین کننده ای هستند که دارای اعتباربخشی ISO 9001 هستند. این یکی از استانداردهای مدیریت کیفیت شناخته شده است که شرکت ها را قادر می سازد تا نشان دهند که آنها محصولات و خدمات کیفیت را ارائه می دهند.

  • خدمات ارزش افزوده

از تأمین کننده ریخته گری خود به چه چیزی نیاز دارید؟ آیا به دنبال کسی هستید که فقط یک جزء ریخته گری شده را به شما تحویل دهد یا به بیشتر نیاز دارید؟ به عنوان مثال ، اگر تخصص متالورژی ندارید، تأیید کنید که تأمین کننده می تواند بر اساس کاربرد خاص شما راهنمایی هایی را در انتخاب آلیاژ مناسب ارائه دهد. آیا شما نیاز به افزایش تخصص فلز کلی در شرکت خود از طریق آموزش یا به اشتراک گذاری اطلاعات دارید؟

آیا می خواهید یک تأمین کننده که بتواند طراحی و انتخاب مواد شما را مرور کند و توصیه هایی را برای ماندگاری محصولات شما یا صرفه جویی در هزینه ارائه دهد؟ برخی از تأمین کنندگان ممکن است کار بسیار خوبی را برای تولید یک محصول به مشخصات انجام دهند اما قابلیت های دیگری نیز دارند.

آیا برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی الزاماتی دارید؟ برخی از ریخته گری ها محدود یا تخصصی هستند. اطمینان حاصل کنید که تأمین کننده می تواند تمام مواد یا آلیاژهای شما را برآورده کند تا نیاز به تأمین کنندگان متعدد را از بین ببرد.

  • تسهیلات آنها را مورد بررسی قرار دهید.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
5 اشتباه رایج در انتخاب کارخانه ریخته گری دنده های فسفر برنزی

بیشتر تولید کنندگان خوشحال می شوند تا شما را به عنوان مهمان در فرایند ریخته گری همراه داشته باشند. اگر تا پایان تور ، در مورد عملیات ، توانایی یا هر چیزی شک دارید ، احتمالاً آنها تأمین کننده مناسبی برای شما نیستند.

  • سوالاتی که باید از خود بپرسید

آیا تأمین کننده در محصولات و یا بازارهای شما تجربه دارد؟

آیا تأمین کننده می تواند چندین مورد از محصولات شما را برای محدود کردن تعداد فروشندگان مورد نیاز برآورده کند؟

واقعاً برای شما چه چیزی مهم است؟ آیا کیفیت است؟ قیمت؟ خدمات مشتری؟ موارد دیگر؟ چگونه نقاط قوت تأمین کننده با نیازهای شما مقایسه می شود؟

آیا در حال حاضر تأمین کننده گواهینامه های مورد نیاز شما را دارد؟

آیا تأمین کننده قابلیت آزمایش مناسب را دارد؟

آیا آنها مرتباً با آلیاژهای مورد نیاز برخورد می کنند؟

به چه خدمات ارزش افزوده ای نیاز دارید؟ آیا تأمین کننده به آنها پیشنهاد می کند؟

آیا این شرکت با تاریخ و آینده قوی پایدار است؟

ارزش های آنها چیست و آیا آنها با شما هماهنگ هستند؟

آیا می توانید با آنها رابطه برقرار کنید؟

لیست محصولات ریخته گری تأمین کننده چیست؟

نتیجه

در حالی که برخی ممکن است ریخته گری های فلزی را به عنوان کالایی تلقی کنند ، اما از آن دور هستند و بنابراین ، فرایند انتخاب تأمین کننده مناسب برای برنامه خاص شما نیاز به توجه دقیق دارد. از نیازها و خواسته های شرکت خود حسابرسی داخلی بگیرید و مهمترین چیز را تعیین کنید. در وب سایت تأمین کننده تحقیق کنید. با یک نماینده فروش یا همکار تجاری صحبت کنید. سوالات زیادی بپرسید. از امکانات آنها دیدن کنید. درک کنید که آنها می توانند برای شما چه کاری انجام دهند و اگر می توانید خود را در حال ایجاد یک رابطه قوی و متقابل با آنها قرار دهید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
ریخته گری دنده های فسفر برنزی

برای ارتباط با ریخته گری زندیه با شماره 09123766939 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

خانه درباره ماتماس
09123766939