خرید دنده های فسفر برنزی در سال 1401

خرید دنده های فسفر برنزی

برای خرید دنده های فسفر برنزی لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. از جمله مهم ترین عواملی که برای خرید دنده های فسفر برنزی باید مورد بررسی قرار گیرد کیفیت دنده ها می باشد.

در مطالب قبلی شما را با برترین خدمات ریخته گری زندیه آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص ریخته گری اطلاعات بیشتری به دست آورید.

نکات مهم در خرید دنده های فسفر برنزی

فسفر برنز یکی دیگر از آلیاژهای مس است که مس را با قلع و فسفر ترکیب می کند. اضافه کردن قلع به مس، قدرت آلیاژ را افزایش می دهد و مقاومت خوردگی آن را بهبود می بخشد.

افزودن فسفر هر دو مقاومت سایش و سفتی آلیاژ را بهبود می بخشد. افزایش خوردگی و مقاومت در برابر سایش، آلیاژ فسفر برنز را انتخاب کنید انتخاب عالی برای اجزای درایو اصطکاک بالا می باشد.

چرخ های کُرُم با استفاده از این آلیاژ تولید می شوند، زیرا آن را در برابر سایش تولید شده توسط اصطکاک قرار می دهد، زمانی که چرخ در مش با یک کرم قرار دارد و می تواند به دلیل روان کننده مقاومت کند.

فسفر برنز، معمولا به عنوان Phos Bronze شناخته می شود، برای ساخت قطعات بسیاری در زمینه های صنعتی استفاده می شود. این آلیاژ مس حاوی قلع و فسفر است.

که باعث می شود که سیالیت فلز بیشتر در حالت مذاب خود باشد، که اجازه می دهد تا ریخته گری راحت تر باشد.

خرید دنده های فسفر برنزیخواص فسفر برنز معمولی

فسفر برنز فلز فوق العاده قوی و انعطاف پذیر است، و آن را ایده آل برای محصولاتی که مقاومت در برابر فتیگ، سایش و خوردگی شیمیایی قرار گرفتن در معرض عناصر مورد نیاز است. در اینجا برخی از صفات فسفر برنز به خوبی بررسی شده است:

  • مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی و فَتیگ
  • هدایت الکتریکی خوب
  • محصول بسیار خوبی برای عملکرد قدرت
  • ضریب کم اصطکاک
  • دانه های ریز
  • انعطاف پذیری عالی
  • محصولات فسفر برنز

به طور معمول، برنز در تولیدات، اتصالات و پیچ و مهره استفاده می شود. این قطعات باید به فتیگ مقاوم باشند در حالی که انعطاف پذیری بالایی را نشان می دهند.

الکترونیک دیجیتال، کنترل کننده های اتوماتیک و خودرو همه شامل قطعات ساخته شده با برنز فسفر است.

این مواد برای فرآیند های قالب بندی مانند پانچ فشار، خم شدن و رنگ عالی است.

قطعات ساخته شده با فسفر برنز برای عملکرد بالا، پردازش پذیری و قابلیت اطمینان شناخته شده است.

فسفر برنز یک ماده محبوب برای سیم های گیتار آکوستیک است.

سیم های گیتار فسفر برنز در سال 1974 معرفی شد. استفاده از فسفر برنز موجب افزایش ماندگاری و دوام محصولات می شود. این آلیاژ نیز در تولید ساکسیفون نیز استفاده می شود.

فسفر برنز آلیاژ 510، دارای مشخصات ASTM B103 است. آلیاژ به صورت نیمه سخت، کامل سخت، سخت ارائه شده است، این نوع مواد ضخامت های از 0.004 تا 0.125 در دسترس است.

برای چرخ دنده، 303 فولاد ضد زنگ معمولا استفاده می شود. در 303 آلیاژ، محتوای کروم به 17٪ کاهش می یابد و 1٪ از آلیاژ گوگرد است. به دلیل افزودن گوگرد، 303 آلیاژ، ماشینکاری را نسبت به 304 آلیاژ بهبود یافته است.

هنگامی که مقاومت خوردگی بهبود یافته است، 316 آلیاژ انتخاب بهتر است. این آلیاژ دارای 16٪ کروم، 10٪ نیکل، و 2٪ مولیبدن است؛ 316 و 303 آلیاژ برای چرخ دنده ها، چرخ دنده های اسپین و چرخ دنده استفاده می شود.

قفسه ها معمولا از 304 آلیاژ ساخته شده اند. 440C شایع ترین فولاد ضد زنگ فریتیک است و 17 4PH رایج ترین فولاد ضد زنگ سخت تر است.

فسفر برنز یک آلیاژ مس حاوی هر دو قلع و فسفر می باشد. این یک فلز بسیار ارزشمند، تخصص با بسیاری از ویژگی های مثبت است.

مشخصات و خصوصیات دنده های فسفر برنزی

قدرت و انعطاف پذیری – فسفر برنز آلیاژ مقاوم در برابر فَتیگ است. این به شدت به خوبی می پوشد.

گنجاندن قلع چیزی است که به فسفر برنز قدرت اضافه شده آن را می دهد، و فسفر آن را به مقاومت بیشتر متمایل می کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
برترین خدمات ریخته گری زندیه

ریخته گری در کل کار خطرناکی است. فعالیت اصلی آن ذوب فلز است که اغلب نیاز به دمای بیش از 2600 درجه فارنهایت (1425 درجه سانتیگراد) دارد.

برای رسیدن به این تعداد هر گونه آب که با یک کوره فعال در تماس قرار می گیرد بلافاصله به 1،600 برابر حجم اصلی خود را افزایش می دهد.

شارژ یک کوره با فلز حتی کمی مرطوب به اندازه کافی برای ایجاد انفجار بخار فاجعه بار است.

ماهیت سخت و غیر قابل پیش بینی واکنش های شیمیایی در دماهای بسیار بالا، روش های ایمنی ریخته گری را مطالبه می کند، که به همان اندازه شدید هستند.

همه چیز در مورد ریخته گری طراحی شده است تا خطرات مرتبط با ذوب و انتقال فلز را به حداقل برساند.

ریخته گری با حذف مواد قابل اشتعال و بازدارنده آتش در همه زمان ها مورد بررسی قرار می گیرد.

با توجه به مسئله انفجار بخار موضعی، آب را نمی توان برای آتش سوزی های ریخته گری استفاده کرد. در عوض، تلاش ها بر روی خاموش کردن شعله های آتش با آتش خاموش کننده های صنعتی انجام می شود.

شارژ- بارگیری فلز به کوره برای ذوب یکی از خطرناک ترین عملیات در ریخته گری است. یک اشتباه کوچک می تواند هر چیزی را از تخریب تجهیزات گرفته تا به آسیب یا خطر مرگ ایجاد کند.

ریخته گری دارای درجه حرارت بالا هستند. آنها مکان های گرمی برای کار هستند – واقعیت تشدید شده توسط این واقعیت است که کارگران ریخته گری نیاز به پوشیدن کلاه های سخت، عینک مخصوص شیت صورت، و لباس های ضخیم آلومینیومی دارند.

فسفر برنز یا برنز قلع، آلیاژهای حاوی مس، قلع و فسفر هستند. فسفر برنز حاوی بین 0.5 تا 11٪ قلع و 0.01 تا 0.35٪ فسفر است. اضافه کردن قلع مقاومت خوردگی و قدرت آلیاژ را افزایش می دهد. فسفر مقاومت سایش و سفتی آلیاژ را افزایش می دهد.

فسفر برنز دارای ویژگی های فوق العاده کششی، مقاومت فَتیگ بالا، شکل پذیری عالی و لحیم کاری و مقاومت در برابر خوردگی بالا است. آنها عمدتا برای محصولات الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده های دیگر عبارتند از مخازن مقاوم در برابر خوردگی، دیافراگم ها و واشر های اسپرینگ می باشد.

فسفر برنز به عنوان C50100 UNS C50100 از طریق C54200 تعیین می شود. فسفر برنز سرب، مقاومت خوب و مقاومت خستگی را با ماشینکاری خوب، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر خوردگی ترکیب می کند. آنها در برنامه های کاربردی مانند بلبرینگ ، واشر محرک و پیروان CAM استفاده می شود. آنها از طریق C54400 C53400 به عنوان C53400 ISS تعیین می شوند.

ریزساختار فسفر برنز حاوی دانه های دوبعدی معمولی از آلیاژهای مس است. قلع در محلول جامد مس آلفا باقی می ماند. فسفر یک فاز فسفید مس را تشکیل می دهد.

فسفر برنز دارای محدوده ی انجماد وسیع و جداسازی گسترده ای از آلیاژی در خنک سازی رخ می دهد.

ماده ای که برای اولین بار خنک می شود، دندریت های فاز آلفا غنی از مس است. دندریت ها به شدت هسته ای هستند یا حاوی طیف وسیعی از ترکیبات بر ضخامت آنها هستند. مرحله دوم به شکل قلع غنی است، در ابتدا به بتا تبدیل می شود، و در نهایت به ترکیبی از آلفا و دلتا می باشد. فازهای آلفا و دلتا در بین دندریت ها شکل می گیرد. فاز غنی فسفر به عنوان ترکیب یوتکتیک فسفید مس استوار است.

دندریت ها در طول کار و انجماد شکسته می شوند، ساختار حاصل از دانه های آلفا مس و از فازهای دلتا غنی آلفا و قلع و فسفید مس تشکیل شده اند.

یک چرخ دنده مورب یک ترتیب مکانیکی است که شامل یک شفت مارپیچ رشته ای است که در برابر یک چرخ دندانه ای شبیه به چرخ دنده استاندارد است.

شفت رشته، همچنین به عنوان یک مورب شناخته می شود، به عنوان عنصر رانندگی عمل می کند، حرکت به چرخ را به عنوان قدرت چرخشی از مورب در یک هواپیما 90 درجه منتقل می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
ریخته گری دنده های فسفر برنزی

چرخ دنده های مورب به طور معمول برای نسبت های کاهش دنده بالا استفاده می شود. این برای چرخ دنده های مورب استاندارد رایج برای دستیابی به نسبت کاهش از 20: 1 تا 300: 1 است.

این ویژگی باعث می شود چرخ دنده های مورب ایده آل برای برنامه های کاربردی که نیاز به کاهش سرعت چرخش و یا به طور قابل توجهی افزایش گشتاور است. در مقایسه با، چرخ دنده های متعددی برای رسیدن به همان سطوح کاهش می یابد.

چرخ دنده های مورب نیز دارای ویژگی های کاربردی دیگری نیز هستند آنها دارای خاصیت قفل شوندگی به صورت خودکار هستند. مورب بودن آن ها به راحتی می تواند چرخ دنده را عوض کند، اما چرخ دنده نمی تواند مورب را تغییر دهد، بنابراین مانع از حرکت معکوس می شود.

روش ساخت برنز

برنز یکی از رایج ترین آلیاژهای مورد استفاده چرخ دنده های مورب به دلیل خاصیت مکانیکی مطلوب مواد است.

اصطلاح ‘برنز’ بسیاری از آلیاژهای مس را در بر می گیرد ، اگرچه محصول نهایی در نهایت به مواد دیگر موجود در آلیاژ بستگی دارد. به عنوان مثال ، استفاده از نیکل و آلیاژهای نیکل مس و یا استفاده از روی و برنج می باشد. از طرف دیگر ، برنز اغلب با ایجاد آلیاژ مس با قلع یا آلومینیوم ایجاد می شود.

در تخصص های دقیق، ما از انواع آلیاژهای مختلف برای دیدار با نیازهای خاص مشتری استفاده می کنیم. به طور معمول، برای چرخ دنده های مورب، ما توصیه می کنیم برنز قلع (C91700) و برنز آلومینیوم (C95400 و C95500) به علت مقاومت نسبتا بالا و فتیگ برتر، اصطکاک و مقاومت در برابر سایش باشد.

مزایای استفاده از ریخته گری برای اجزای مهندسی مانند چرخ دنده ها توسط مهندسان طراحی به خوبی قدردانی می شود. از اهمیت عمده این واقعیت برخوردار است که اشکال از هر درجه ای از پیچیدگی و تقریباً هر اندازه قابل تولید است. متالورژی مدرن همچنین تنوع زیادی از فلزات بازیگران را فراهم کرده و انتخاب بسیاری از خصوصیات فیزیکی و مکانیکی را ارائه می دهد که باعث می شود طراحی مؤلفه ها بتواند شرایط خدمات ، شرایط تحمیل شده توسط اقتصاد و شرایط تحمیل شده توسط فاکتورهای طراحی را برآورده کند.

از بین تمام مواد موجود در فرم بازیگران ، چدن بیشترین تطبیق پذیری، بیشترین طیف از ویژگی های فیزیکی و مکانیکی و کمترین هزینه را ارائه می دهد.

هنر ریخته گری فلزات به آن اشکال ، به نام ‘ریخته گری’ ، به بسیاری از قوانین اساسی شیمی فیزیکی بستگی دارد و مهندس طراحی می تواند تنها در صورت طراحی با این موارد ، حداکثر موفقیت را بدست آورد.

این مجموعه از ستون مواد ماده ، هدف صریح را در ذهن دارد که مهندس طراحی را به دانش کار در مورد عملیات ریخته گری ارائه دهد، به ویژه در مورد چدن، که طبقه بندی عمومی خانواده فلز میهانیت به آن تعلق دارد. در تدوین این ستون، ما همچنین به وضوح آن ویژگی های مهم فرآیند را تعیین کرده ایم که باعث شده است که ریخته گری های فلزی میهانیت به عنوان مواد اصلی برای اجزای مهندسی کیفیت باشد. این نتیجه دانش صمیمی از همه مراحل متالورژی و عملیات ریخته گری و کاربرد مبتکرانه این دانش برای ارائه مهندس طراحی به مؤلفه ای که در ذهن داشت ، هنگام استفاده از تلاش خلاقانه خود است.

صمیمانه امیدوار است که این اطلاعات به مهندس طراحی بینش بیشتری نسبت به فناوری ریخته گری نسبت به گذشته داشته باشد ، شاید در گذشته داشته باشد و این به نوبه خود ، او را قادر می سازد تا در خلاقیت های مهندسی خود بازیگران بهتری ایجاد کند.

ممکن است تصور شود که مهندس طراحی مشکلات زیادی در مورد خود داشته است تا فکر زیادی را برای تمرین ریخته گری داشته باشد. هیچ چیز نمی تواند از حقیقت فراتر نرود ، زیرا فقط می داند که ریخته گری چه کاری می تواند و نمی تواند انجام دهد ، که مهندس طراحی می تواند یک مؤلفه مهندسی واقعاً کارآمد را تکامل دهد که عدالت را به توانایی خلاقیت خود انجام دهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید دنده آسانسور در سال 1401

فرایند ریخته گری

در ساده ترین شکل آن ، ریخته گری شامل الگوی یک مؤلفه مهندسی معین (مانند دنده) ، تهیه قالب نسوز حاوی این الگوی ، برداشتن الگوی از قالب و پر کردن حفره حاصل با فلز مذاب است و اجازه می دهد تا به شکل مؤلفه مهندسی محکم شود. از آنجا که هر مرحله به یکی از موارد قبلی بستگی دارد ، و همچنین به یک موفقیت در آن ، این ستون در مورد هر یک از آنها بحث خواهد کرد. به ویژه از دیدگاه مهندس طراحی ، نشان می دهد که در آن نقش مهمی در تعیین موفقیت نهایی بازیگران بازی می کند. عنصر طراحی ریخته گری، در رابطه با تمرین ریخته گری ، نیز با جزئیات مورد بحث قرار خواهد گرفت.

انجماد فلز در قالب

در حالی که این اولین قدم در دنباله تولید نیست ، اما از اهمیت اساسی برخوردار است و با چنین قوانین شیمی فیزیکی اداره می شود که منطقی ترین نقطه شروع در درک ساخت یک ریخته گری را تشکیل می دهد.

چند شکل ساده را به حفره های قالب تبدیل کرده و پر از فلز مذاب می باشد:

در یک کره ، گرما از سطح قالب از سطح خارج می شود و انجماد از خارج شروع می گردد و به تدریج در یک سری لایه ها به سمت داخل می رود. از آنجا که فلز مایع جامد می شود ، از نظر حجم منقبض می گردد مگر اینکه فلز خوراک تأمین شود ، یک حفره انقباض در مرکز تشکیل می شود. در چدن ، نیازهای فلزی خوراک با توجه به نوع فلز متفاوت است ، یعنی معادل کربن آن ، و ممکن است به طور کلی با استحکام کششی آن سنجیده شود. این امر به این دلیل است که گرافیت موجود در ساختار قدرت را کنترل می کند و گرافیت از نظر چگالی پایین تر است ، بنابراین یک چدن ، که از نظر کربن گرافیکی زیاد است ، انقباض جامد کمتری را نشان می دهد ، نسبت به مواردی که از نظر کربن پایین تر است. فلز خوراک توسط Risers تهیه می شود.

آهن سفید حاوی کاربیدها به جای گرافیت ، 6 ٪ انقباض را نشان می دهد. مورد توجه ویژه انواع گره ، انعطاف پذیر یا ‘S’ فلز meehanite است که به واسطه ترکیب آنها ، از 0 تا 1.0 ٪ از انقباض جامد نشان می دهد. آهن عملکرد گسترش استحکامات بسیار نرم را نشان می دهد و با افزایش مجدد نمی توان از آن جامد تغذیه کرد.

آنها مشکلات ویژه ای را ارائه می دهند ، جایی که چگالی مهم است. محتوای کربن گرافیکی کنترل شده ، که ذاتی فرآیند meehanite است، باعث می شود که به طور پیش بینی رفتار کند و نسبت به سایر مواد دیگر از خصوصیات مکانیکی معادل ، انقباض جامد کمتری را نشان دهد.

مهندس طراحی باید درک کند که یک مشکل انقباض وجود دارد و این که ریخته گری مجبور است برای غلبه بر آن ، Risers را به ریخته گری وصل کند یا به وسایل دیگری متوسل شود. طراحی برای استفاده از خواص مکانیکی پایین ، جایی که این امر عملی است ، مشکل ریخته گری را کاهش می دهد.

هنگامی که کره ساده که در صفحه قبلی شرح داده شده است ، بیشتر تقویت شده است ، همچنان از نظر حجم به قرارداد می پردازد ، به طوری که ریخته گری نهایی از حفره قالب کوچکتر است. این امر باعث نیاز به کمک هزینه تصحیح می شود تا تحمل های بعدی را حفظ کند. این انقباض همچنین تقریباً به استحکام کششی مربوط می شود و در بالاترین در عملکرد آهن سفید قرار دارد.

برای خرید دنده های فسفر برنزی با کارشناسان ما با شماره 09123766939 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

خانه درباره ماتماس
09123766939